Po Dua

Po Dua

Planifiko dasmën tënde

Halle Berry dhe Olivier Martinez i japin fund martesës së tyre 

Kategoria: Divorce

Halle Berry dhe Olivier Martinez i japin fund martesë…

Pas dy vjet martese aktorët kanë vendosur t’i japin fund mar...

Richard Gere, rigjen dashurinë e munguar 

Kategoria: Çifte

Richard Gere, rigjen dashurinë e munguar 

Aktori prezanton të dashurën e tij të re,në tapetin e kuq pë...

Si të realizoni vazo dekorative me qiri për dasmën tuaj 

Kategoria: Të tjera DIY projects

Si të realizoni vazo deko…

Dasma gjithmonë është shumë me shpenzime, por është e mira që dhe disa dekorimi mund t’i realizoni vetë pa shumë shpenzime. Kuptohet, mjafton të keni njerëz të duhur për t’i r...

Buketa

Buketa

kategoria: Të tjera (Buketa)

Ftesa

Ftesa

kategoria: Të tjera (Ftesa)

10 ushqimet që ju ndihmojnë të digjni kalori, pas festave 

10 ushqimet që ju ndihmojnë të digjni kalori, pas festave 

kategoria: Dieta

Festat sapo kanë mbarua dhe ju e ndjeni akoma të fryrë dhe mendon...

6 vargje nga bibla qe duhet te lexosh para se te thuash “PO

6 vargje nga bibla qe duhet te lexosh para se te thuash “PO

KATEGORIA: Eksperti i dasmës

Eshte vertetuar se me afrimin e dites tende te madhe rriten dhe p...

Amarda Toska:  “Ami  Event” i pari One Stop Shop

Kategoria: Frymëzohu nga Ami

Amarda Toska:  “Ami  Event” i pari One Stop Shop

 Kanë kaluar më shumë se 8 vite në treg dhe “Ami Event” është një nga agjencitë e organizimit të dasmave mjaft të suksesshme, që nga vet emri ajo që i dha imazhin kësaj kompanie ës...

American Music Awards 2015: veshjet e yjve në tapetin e kuq 

American Music Awards 2015: veshjet e yj…

kategoria: Tapeti i kuq

Një ndër eventet më të rëndësishme muzikore në Amerikë është dhe ...

Vesa dhe Big Basta zgjedhin Sarandën për t’u kurorëzuar

Vesa dhe Big Basta zgjedhin Sarandën për…

kategoria: Gossip Shqiptare

Çifti simpatik i këngëtarëve Vesa Luma dhe Geraldo Xhari i njohur...

Leonardo Di Caprio tashmë single. Ia cila është modelja që la 

Leonardo Di Caprio tashmë single. Ia cil…

kategoria: Gossip Të huaj

E mbani mend modelen seksi që aktori kaloi pushimet gjatë verës, ...

Milioneri Indian shpenzon 14 milion euro për dasmën e djalit të vetëm

Milioneri Indian shpenzon 14 milion euro…

kategoria: Çudira dhe Skandale

Një milioner Indian shpenzoj rreth 14 milion euro, për një dasmë ...

na ndiqni